Usługi prawne – kancelaria prawna Grzegorza Biernata

Usługi prawne – kancelaria prawna Grzegorza Biernata

Usługi prawne – kancelaria prawna Grzegorza Biernata

Kancelaria prawna odgrywa w obecnych czasach znaczącą i potrzebną rolę. Wiele osób zgłasza się, ponieważ sami nie potrafią rozwiązać wielu problemów związanych z rozwodem, podziałem majątku, alimentami czy zagadnieniami z prawa cywilnego. Wiemy, że usługi prawne są niezbędne, dlatego chętnie służymy naszym Klientom i przykładamy wszelkich starań, aby czuli się oni przy tym komfortowo i spokojnie. Nie oceniamy żadnych z zaistniałych sytuacji, a jedyne co mamy na celu to pomóc wszystkim osobom, które zgłosiły się do naszej kancelarii. 

Wysoki standard obsługi – kompetencje mecenasa i wzbudzanie zaufania u Klientów

Mecenas Grzegorz Biernat to wspaniały fachowiec w swojej branży, który z wielkim dystansem, dyskrecją oraz ogromną wiedzą zajmuje się wieloma gałęziami prawa. Wieloletnie doświadczenie oraz wykształcenie pozwalają mu wspierać swoim Klientom w sprawach z zakresu prawa zamówień publicznych, pomagając zarówno wykonawcom, jak i samym instytucjom zamawiającym w podejmowaniu czynności w ramach przygotowania zamówienia publicznego, a także sporządzaniu pism, wyjaśnień czy oświadczeń. Mecenas Biernat przy współpracy z innymi kancelariami prowadzi wysoce skuteczną windykację należności, a także świadczy porady prawne np. w kwestii przygotowania właściwego obiegu dokumentów. Radca prawny z Limanowej specjalizuje się również w prawie rodzinnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie cywilnym. Każda z poszczególnych gałęzi prawnych wymaga indywidualnego zakresu działań, który adwokat Grzegorz Biernat doskonale realizuje na najwyższym poziomie. 

Radca prawny Limanowa – kancelaria prawna na miarę Twoich potrzeb 

Jeśli szukasz wykwalifikowanego mecenasa, który oferuje profesjonalne usługi na terenie Limanowej oraz okolic, skontaktuj się z nami. Wśród Klientów w naszym biurze w Limanowej znajdują się osoby nie tylko z samego miasta czy z gminy Limanowa, ale także z Rabki – Zdrój, Gdowa, Wieliczki czy Nowego Sącza. Jesteśmy otwarci na pomoc oraz udzielenie odpowiedzi na nurtujące Was pytania zarówno poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej, jak i poprzez wiadomość e-mail, drogą telefoniczną czy w czasie bezpośredniego kontaktu w naszym punkcie na ul. Józefa Marka 9, lok. 7 w Limanowej. Zapraszamy serdecznie!

Kontakt z Radcą

Kancelaria Prawna w Limanowej, na której możesz polegać

Kancelaria Prawna w Limanowej, na której możesz polegać

Jesteśmy doświadczoną kancelarią prawną na Limanowszczyźnie, która od lat działa w branży i świadczy liczne usługi swoim Klientom. To właśnie u nas otrzymasz specjalistyczną konsultację oraz poradę na najwyższym poziomie. Jeśli borykasz się z problemami, które wymagają pomocy doświadczonego adwokata, radcy prawnego, skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją sytuację.

Pomoc prawna – Limanowa i okolice 

W naszej kancelarii spotykamy się z Klientami, którzy szukają pomocy i porady szczególnie w sprawach związanych z prawem rodzinnym, prawem pracy oraz prawem cywilnym. Wiele osób, w tym również przedsiębiorców, pojawia się w naszej kancelarii prawnej w Limanowej, poszukując pomocy z zakresu windykacji należności, prawa gospodarczego oraz prawa zamówień publicznych. Niezależnie od gałęzi prawnej nasza kancelaria na czele z adwokatem Grzegorzem Biernatem świadczy usługę udzielania porady czy konsultacji, a także często reprezentuje jednostkę przed sądem. 

Wysoki standard usług w kancelarii prawnej 

Jako kancelaria prawna mamy szerokie doświadczenie w branży i doskonale znamy się na rzeczy. Cechuje nas wysoki standard świadczonych usług, a zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Przykładamy wszelkich starań, aby każde nasze zlecenie realizować z maksymalnym zaangażowaniem i wsparciem dla Klienta. W ramach naszych usług świadczymy pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców, ale również osób fizycznych, które szukają rozwiązań wielu zawiłych regulacji prawnych. 

Szukam pomocy prawnej w Limanowej – prawnik, radca prawny, adwokat

Nasza siedziba mieści się w Limanowej, a swoją pomoc świadczymy na terenie okolicznych miejscowości, całego powiatu limanowskiego, a nawet województwa małopolskiego. Kompleksowo zajmujemy się sprawami związanymi z prawem pracy m.in. w kwestii bezpieczeństwa i higieny pracy. Pomagamy w zakresie prawa rodzinnego, rozwodów, podziału majątku, obsługi z zakresu windykacji, fuzji i przejęć, nieruchomości i inwestycji budowlanych, a także w tematyce ubezpieczeń i odszkodowań. Doskonale znamy się również na prawie ochrony środowiska, prawie farmaceutycznym czy prawie upadłościowym i naprawczym. Szeroki zakres naszych działań pozwala nam w pełni pomóc naszym Klientom w rozwiązaniu wielu ważnych i trudnych spraw. Jeśli szukasz kancelarii prawnej z doświadczeniem, to zapraszamy Cię do współpracy. W razie pytań możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej, a także poprzez wiadomość e-mail czy drogą telefoniczną. Jesteśmy dostępni dla Ciebie także w biurze w Limanowej, do zobaczenia! 

Kontakt z Radcą

Porady prawne na najwyższym poziomie

Porady prawne na najwyższym poziomie

Każdy, kto zgłasza się do kancelarii prawnej o pomoc, pragnie otrzymać fachową poradę lub specjalistyczną konsultację. Klienci najczęściej przybywają z problemami z zakresu prawa pracy, rodzinnego, cywilnego, gospodarczego, zamówień publicznych lub windykacji należności. W każdej z tych kwestii nasza kancelaria prawna staje na wysokości zadania i udziela niezbędnych porad, opinii czy konsultacji prawnych, a także często reprezentuje jednostkę przed sądem oraz organami administracji publicznej. 

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Biernata – Limanowa i okolice 

Siedziba naszej kancelarii mieści się w Limanowej i to właśnie tam zapraszamy Klientów na spotkania z naszymi specjalistami. Podążając za potrzebami Klientów oraz coraz to nowszymi trendami rynku wiele cennych porad czy konsultacji odbywa się również za pośrednictwem Internetu. Ta opcja doskonale sprawdza się podczas panującej pandemii i wszelkich wymogów z nią związanych, a także często wybierana jest przez osoby, które mieszkają poza obszarem Limanowej. 

Porada prawna na miarę Twoich potrzeb 

Od wielu lat staramy się świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie i nieustannie rozszerzać swoją ofertę. Specjalizujemy się w zagadnieniach dotyczących prawa zamówień publicznych, pomagając przy podejmowaniu czynności w ramach przygotowania danego zamówienia publicznego zarówno wykonawcom, jak i instytucjom zamawiającym. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową i profesjonalną obsługę z zakresu windykacji należności. Jako kancelaria prowadzimy negocjacje z dłużnikami, przygotowujemy pozwy, zastępujemy Klientów przed sądami, w imieniu i na rzecz dłużników negocjujemy umowy oraz kontrakty, a także wybieramy najbardziej opłacalne dla Ciebie rozwiązania. Prawo rodzinne to kolejna gałąź prawna, którą zajmuje się nasza kancelaria prawna z Limanowej. Udzielamy rzetelnej i fachowej pomocy w zakresie spraw o rozwód i separację, unieważnienie małżeństwa, spraw majątkowych między małżonkami, np. sądowe zniesienie wspólności, alimentów, władzy rodzicielskiej, a także spraw o pochodzenie dziecka, np. sądowe ustalenie ojcostwa.

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Biernata zajmuje się również obsługą Klientów z zakresu prawa cywilnego m.in. w sprawach o świadczenia z umów, o odszkodowania wynikające z deliktu, z zakresu prawa rzeczowego czy spadkowego. Kancelaria świadczy również usługi związane z pomocą prawną w zakresie spraw korporacyjnych i transakcji handlowych, które dotyczą kolejnej gałęzi prawnej, jaką jest prawo gospodarcze.  Ponadto kancelaria z Limanowej reprezentuje zarówno pracowników, jak i pracodawców w sprawach z zakresu prawa pracy. Jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu wyżej wymienionych kategorii, skontaktuj się z naszym biurem. Udzielimy Ci szczegółowych informacji oraz zaproponujemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie. Zapraszamy!

Kontakt z Radcą

Radca Prawny jakiego potrzebujesz

Radca Prawny jakiego potrzebujesz

Od wielu lat specjalizujemy się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego oraz karnego. Świadczymy pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców, jak i dla osób fizycznych. Nasze działania dostosowujemy do potrzeb Klientów oraz rynku. 

Wieloletnie doświadczenie w branży 

Nasza kancelaria od wielu lat prężnie działa na rynku limanowskim. Swoją pomoc niesiemy zarówno mieszkańcom samej Limanowej, jak i wszystkich miejscowości powiatu limanowskiego, a także województwa małopolskiego. Oferujemy pomoc prawną w zakresie prawa zamówień publicznych, spraw korporacyjnych oraz transakcji handlowych. Przy współpracy z innymi kancelariami prowadzimy skuteczną windykację należności. Ponadto reprezentujemy pracowników, jak i pracodawców w sprawach z zakresu prawa pracy, a także świadczymy pomoc prawną w zakresie prawa rodzinnego, regulującego stosunki rodzinne. Od lat tworzymy naszą markę na limanowskim rynku i cieszymy się, że z roku na rok zyskujemy tak szerokie grono Odbiorców. 

Współpraca ze specjalistami

Nasza kancelaria prawna współpracuje ze specjalistami z prawa pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa karnego, prawa karnego skarbowego, prawa wykroczeń, prawa cywilnego, z zakresu BHP, prawa prywatnego, w szczególności prawa rzeczowego, zobowiązań, konsumenckiego, bankowego, autorskiego, handlowego oraz własności przemysłowej. Dlatego, jeśli szukasz pomocy adwokata, prawnika lub radcy prawnego u nas z pewnością otrzymasz niezawodne wsparcie, poradę oraz fachową usługę. Na naszym koncie posiadamy setki przeprowadzonych spraw, analiz oraz mediacji, które oparte są na rzetelnej wiedzy oraz umiejętnościach. 

Dobry prawnik, adwokat Limanowa 

Nasza siedziba mieści się w województwie małopolskim, w Limanowej 34-600 na ul. Józefa Marka 9, lok. 7. Jesteśmy otwarci na pomoc w naszej siedzibie, ale również poprzez wiadomość SMS, e-mail oraz rozmowę telefoniczną. Porad, jak i konsultacji prawych udzielamy także za pośrednictwem Internetu, a ponadto reprezentujemy naszych Klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą! 

Kontakt z Radcą

Spory, negocjacje, mediacje – czy potrzebujesz przedstawiciela?

Spory, negocjacje, mediacje – czy potrzebujesz przedstawiciela?

Nasza kancelaria świadczy szeroki zakres usług związany m.in. z prawem pracy, prawem gospodarczym, prawem zamówień publicznych, prawem cywilnym, prawem rodzinnym czy windykacją zamówień publicznych. Nasza oferta dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb i preferencji Klientów, dlatego jesteśmy elastyczni i chętni na pomoc w wielu codziennych sprawach, jak np. spory, negocjacje czy mediacje. 

Radca prawny jako przedstawiciel na wielu płaszczyznach 

W życiu codziennym często dochodzi do licznych sporów, negocjacji czy mediacji. Radca prawny Grzegorz Biernat jest w stanie reprezentować swoich Klientów na wielu obszarach. Może spełniać on funkcję mediatora w sporach, a więc jako osoba trzecia pomóc stronom we wzajemnej komunikacji, dyskusji oraz osiągnięciu wspólnego konsensusu. Radca prawny z Limanowej doskonale sprawdzi się także w roli przedstawiciela firmy czy danej jednostki podczas zawierania umów lub kontraktów. Niektóre zadania bardzo często związane są także z przeprowadzaniem negocjacji o różnorodnym podłożu. Posiadamy doświadczenie w osiąganiu porozumień pomiędzy dwoma stronami, których interesy i sprawy biznesowe wymagały zgodności i kompromisu. 

Radca prawny – Limanowa i okolice 

Kancelaria Prawna Grzegorza Biernata w Limanowej to miejsce, w którym Klient jest najważniejszy, a każda sprawa, z którą się do nas zgłasza, zostaje rozwiązana w należyty sposób. Udzielamy porad oraz konsultacji prawnych zarówno w naszej siedzibie w Limanowej, jak i również za pośrednictwem Internetu, co w obecnych czasach jest niezwykle istotne. Jako kancelaria reprezentujemy swoich Klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba. 

Współpraca z kancelarią prawną w Limanowej 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą kancelarią zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość e-mail, rozmowę telefoniczną lub osobiście do siedziby naszej kancelarii w Limanowej na ul. Józefa Marka 9, lok. 7. Nasi pracownicy z chęcią i zaangażowaniem pomogą każdemu, kto będzie potrzebował uzyskać informacji lub będzie chciał umówić się na spotkanie czy konsultację. Zapraszamy! 

Kontakt z Radcą

Rozwód – jak to wygląda w praktyce

Rozwód – jak to wygląda w praktyce

Decyzja o rozwodzie to jedna z trudniejszych sytuacji, która pojawia się w związku. Oprócz emocjonalnego zaangażowania pojawiają się także kwestie związane z postępowaniem rozwodowym. Nieunikniony proces cywilny opiera się o ściśle panujące zasady oraz odgórnie ustalone przepisy. W momencie, gdy mamy do czynienia z rozwodem, pojawia się całe mnóstwo spornych spraw dotyczących m.in.: orzeczenia o winie rozpadu małżeństwa czy władzy rodzicielskiej. W takich sprawach niezbędny okazuje się udział radcy prawnego lub prawnika, który będzie reprezentował stronę postępowania.

Dlaczego małżonkowie biorą rozwód?

Na podstawie wielu przeprowadzonych badań do najczęstszych przyczyn rozwodu zalicza się niezgodność charakterów małżonków. Kolejnym częstym powodem jest również niewierność jednego z małżonków, a także nadużywanie alkoholu, pracoholizm czy brak zainteresowania i ponoszenia odpowiedzialności za rodzinę. Wielu naszych Klientów wspomina również o braku wspólnych celów, wspólnej drogi do realizacji marzeń, braku dopasowania psychicznego, szacunku czy zaufania do drugiej osoby. Częste kłamstwa potęgują niepokój oraz zdenerwowanie i kumulują mnóstwo negatywnych emocji, które utrzymywane przez długi czas stają się mocno uciążliwe dla strony poszkodowanej. Brak doświadczania przyjaźni w związku, oparcia w drugiej osobie, a także nieumiejętność rozmawiania i mówienia o swoich potrzebach, wizjach czy preferencjach wpływają na fakt, że dwoje bliskich sobie osób staje się zupełnie obce. W ostatnim czasie coraz częściej powodem rozwodów jest także niezgodność interesów, nieporozumienia na tle finansowym, trudności finansowe, jak również dłuższa nieobecność jednego z partnerów czy różnice światopoglądowe. 

Jak wygląda procedura rozpoczęcia rozwodu?

Przede wszystkim należy sporządzić pozew o rozwód i wraz z załącznikami dostarczyć do Sądu Okręgowego. W związku z tym należy udać się do kancelarii prawnej, która zajmie się przygotowaniem wszystkich niezbędnych pism, a następnie będzie reprezentować daną osobę przed sądem. Nasza Kancelaria Radcy Prawnego oferuje usługi związane z przygotowaniem pozwu rozwodowego, a także wykonywaniem dalszych procedur dotyczących rozwodu. Jeśli podjąłeś decyzję o rozwodzie i chciałbyś sporządzić pozew, skontaktuj się z naszą Kancelarią Prawną w Limanowej i przedstaw nam swoją sytuację. Służymy pomocą oraz fachową poradą w sprawach rozwodowych, rodzinnych oraz majątkowych. Zapraszamy!

Kontakt z Radcą

Porady prawne w Limanowej?

Porady prawne w Limanowej?

Od wielu lat działamy w branży i udzielamy porad prawnych na terenie Limanowej. Za każdym razem mamy do czynienia z zupełnie inną sprawą. Wielu naszych Klientów trafia do nas, szukając pomocy w rozwiązaniu problemów na płaszczyźnie prawa administracyjnego, karnego czy cywilnego. Jesteśmy otwarci na wsparcie i poradę. 

Z jakim problemem można zgłosić się do kancelarii radcy prawnego?

Jako kancelaria prawna zajmujemy się szeroko rozumianą pomocą w kwestiach związanych z prawem. Od lat specjalizujemy się w prawie zamówień publicznych. W ramach tych usług pomagamy wykonawcom oraz instytucjom zamawiającym w sprawach związanych z przygotowaniem danego zamówienia publicznego np. poprzez sporządzanie pism, wyjaśnień czy oświadczeń formułowanych w postępowaniu. Powadzimy także szkolenia dla wykonawców, które dotyczą właściwego przygotowania oferty przetargowej. Posiadamy również doświadczenie w kompleksowej oraz profesjonalnej obsłudze windykacji należności. Nasze działania nieustannie dotyczą także kolejnych gałęzi prawnych. Wiele spraw, które realizowaliśmy związane były z prawem cywilnym, a naszym zadaniem było m.in. udzielenie porad prawnych, konsultacji, jak również reprezentowanie Klienta w postępowaniu sądowym. Nasza kancelaria świadczy także pomoc prawną w zakresie prawa gospodarczego skierowaną zarówno do przedsiębiorców, a więc osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak i podmiotów zbiorowych, czyli spółek prawa handlowego. Kancelaria radcy prawnego w Limanowej zajmuje się także sprawami prawnymi z zakresu prawa pracy. W tej dziedzinie reprezentowani są zarówno pracownicy, jak i pracodawcy. Czym dokładnie się zajmujemy? Dbamy o jak najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz higieny pracy poprzez rozwijanie i optymalizację wdrażania nowoczesnych rozwiązań. Zachowywanie podstawowych zasad prawa pracy jest dla nas bardzo ważne. Podczas przeprowadzanych szkoleń z zakresu BHP staramy się skutecznie motywować pracowników do przestrzegania przepisów, a także ucząc, w jaki sposób mają sobie radzić w kryzysowych i ciężkich sytuacjach. W naszych kompetencjach znajduje się także wsparcie w problemach związanych z prawem rodzinnym, jak również szeroko pojętymi prawami i obowiązkami w zakresie opieki i kurateli. 

Kancelaria prawna w Limanowej – kompleksowe usługi

Nasza kancelaria radcy prawnego pomaga Klientom kompleksowo i z oddaniem w każdej dziedzinie. Jesteśmy otwarci, elastyczni i chętni pomóc naszym Odbiorcom w trudnych dla nich sprawach. Czujemy wewnętrzną misję niesienia profesjonalnego wsparcia i rozwiązywania trudnych spraw. 

Kontakt z Radcą

Prawnik, Adwokat, Mecenas …

Prawnik, Adwokat, Mecenas …

Wiele osób zastanawia się, czym tak naprawdę różnią się między sobą słowa: prawnik, adwokat oraz mecenas. Choć określenia te różnią się, to w pewnym sensie są one podobne. Ważne jest jednak, aby uświadomić sobie różnicę, jaka wynika z samego nazewnictwa. Dzisiejszym artykułem chcieliśmy przybliżyć znaczenie oraz różnicę tych pojęć.

Kiedy używać określenia „mecenas”?

Słowo „mecenas” jest jedynie terminem grzecznościowym i odnosi się ono zarówno do adwokatów, jak i radców prawnych. Zwrotu tego można używać w stosunku do osób, które posiadają uprawnienia do występowania przed sądem w imieniu innej osoby. Powszechnie wiadomo jest, że to określenie może odnosić się także do magistrów prawa, którzy ukończyli studia prawnicze, ale nie zakończyli żadnej z aplikacji korporacyjnej. Takie właśnie osoby nazywa się najczęściej prawnikami. 

Jakie są różnice między adwokatem a radcą prawnym?

Choć pojęcia te w obecnych czasach nieco się zacierają i są używane zamiennie, warto zagłębić się w tym temacie i poznać różnice. Zarówno adwokat, jak i radca prawny posiada niemal takie same obowiązki. Trzeba zaznaczyć, że w niedalekiej przeszłości posiadali oni zupełnie inny zakres kompetencji, dlatego w polskim prawie funkcjonują oni w ramach odrębnych zawodów. Do 2007 roku radca prawny nie miał możliwości, aby reprezentować Klienta w sprawach rodzinnych. Natomiast do 2015 roku radcy prawni nie posiadali uprawnień do pełnienia roli obrońców w sprawach karnych oraz karnoskarbowych. Obecnie obowiązującą różnicą pomiędzy adwokatem a radcą prawnym jest możliwość zatrudnienia na umowę o pracę innych osób. Adwokat ma możliwość podjęcia współpracy z przedsiębiorstwem bądź osobą fizyczną jedynie na podstawie umowy cywilnoprawnej, natomiast radca prawny może być zatrudniony na podstawie umowy o pracę bez żadnych przeciwności. Różnica ta wynika z faktu wyrazu niezależności adwokata, która zawsze towarzyszyła temu zawodowi i była jego istotną wraz z gwarancją oddania się bezpośrednio sprawie Klienta bez wpływu podmiotów zewnętrznych. 

Radca prawny Limanowa 

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Biernata swoją siedzibę ma w Limanowej i zaprasza wszystkich zainteresowanych pomocą radcy prawnego do kontaktu. Swoje działania realizuje w głównej mierze na terenie powiatu limanowskiego, specjalizując się w prawie cywilnym, gospodarczym, zamówień publicznych, rodzinnym, pracy oraz windykacji należności. 

Kontakt z Radcą

Kontrakty handlowe, umowy – czy warto mieć własnego przedstawiciela?

Kontrakty handlowe, umowy – czy warto mieć własnego przedstawiciela?

Jeszcze nie tak dawno pomoc prawnika w biznesie oznaczała ratowanie firmy z opresji i poważnych problemów. Dzisiaj rola adwokata nabrała nieco innego znaczenia i spojrzenia przez przedsiębiorców. Aktualnie właściciele działalności gospodarczej częściej korzystają z usług prawnika w celu uzyskania wsparcia przy bieżącej działalności. Radca prawny spełnia funkcję bardziej osobistego doradcy, który dba o interesy swojego Klienta. Jego funkcją jest przestrzeganie i czuwanie nad wszelkimi obowiązkami występującymi po stronie przedsiębiorcy, opartymi na przepisach prawnych.

Dlaczego warto skorzystać z fachowej pomocy prawnika?

Mnóstwo niezrozumiałych przez zwykłego przedsiębiorcę przepisów prawnych, liczne rozbieżności w interpretacji, a także często pojawiające się zmiany sprawiają, że właściciele firm decydują się na niezawodne wsparcie wykwalifikowanej i doświadczonej osoby w branży. Często nie tylko niewiedza i brak umiejętności wpływają na podjęcie decyzji o współpracy z radcą prawnym, ale także konieczność czasu i nakładu pracy, który przedsiębiorcy musieliby inwestować na zgłębianie skomplikowanych przepisów. Ponadto taka współpraca daje właścicielom firm spokojną głowę i brak obaw o negatywne skutki nieprawidłowo zrozumianego przepisu czy innej regulacji.

W jakich sprawach przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie prawnika Grzegorza Biernata?

Nie sposób dokładnie określić każdej sytuacji, w której radca prawny może wesprzeć właścicieli firm, jednak najczęściej pomoc okazywana jest w następujących sytuacjach: przygotowywanie i opiniowanie umów zawieranych z kontrahentami, windykacja należności, zastępstwo procesowe przed sądem, a także reprezentacja przed organami administracji publicznej.

Deleguj ważne i istotne sprawy specjalistom od prawa

Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Grzegorza Biernata od lat świadczy usługi związane z umowami czy kontraktami handlowymi. Złożone procesy związane z dokładnym zapoznaniem się z dokumentacją wymagają czasu i odpowiedniej wiedzy. Kancelaria Grzegorza Biernata w Limanowej zajmuje się kompleksową analizą kontraktów oraz umów. Mając na celu dobro swoich Klientów, adwokat przykłada wszelkich starań, aby jasno przedstawiać zaistniałe sytuacje oraz ich konsekwencje.

Kontakt z Radcą

Szukasz przedstawiciela do rozmów i negocjacji?

Szukasz przedstawiciela do rozmów i negocjacji?

Często w życiu pojawiają się takie sytuacje, w których sami nie jesteśmy sobie w stanie poradzić. W dużej mierze wynika to wyłącznie z braku umiejętności, kompetencji oraz uprawnień. Dotyczy to spraw związanych m.in. z przeprowadzaniem negocjacji i rozmów, które docelowo zakończą się planowanym sukcesem. Zajmujemy się również mediacjami, które są odpowiednim rozwiązaniem sporów, gdzie osoba trzecia, np. nasza kancelaria, wspomaga obydwie strony we wzajemnej komunikacji oraz ostatecznie dąży do osiągnięcia wzajemnego konsensusu.  

Kancelaria Limanowa – rozmowy, negocjacje, mediacje 

Nasza kancelaria zajmuje się tego typu usługami od wielu lat. Mamy za sobą setki zleceń zakończonych sukcesami naszych Klientów. Posiadamy szerokie doświadczenie i niezbędne kwalifikacje oraz umiejętności w przeprowadzaniu rozmów biznesowych opartych na negocjacjach. Nasza kancelaria jako mediator, zanim przystąpi do spotkania, analizuje dokładnie zaistniałą sytuację oraz planowany przez Klienta cel, który chce on ostatecznie osiągnąć. Dbamy o każdy szczegół oraz przeprowadzenie komfortowego spotkania, które będzie owocne dla naszych Klientów. 

Radca prawny w Limanowej – Kancelaria adwokata Grzegorza Biernata

Oprócz licznych zleceń związanych z negocjacjami, mediacjami czy rozmowami biznesowymi zajmujemy się również prawem cywilnym, prawem gospodarczym, prawem pracy, prawem rodzinnym oraz prawem zamówień publicznych. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasz Klient nas potrzebuje. Oferujemy zarówno porady, konsultacje, jak i kompleksowe świadczenie usług z zakresu wyżej wymienionych gałęzi prawa.

Gdzie nas szukać?

Nasza siedziba mieści się w biurze w Limanowej. Swoje działania kierujemy zarówno do mieszkańców powiatu limanowskiego, jak i całego województwa małopolskiego, którzy potrzebują wsparcia i pomocy prawnika w osobie radcy prawnego lub adwokata. 

Wszystkich zainteresowanych tematem wsparcia w postaci przeprowadzenia negocjacji, mediacji i rozmów biznesowych serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią.

Kontakt z Radcą