Kancelaria Prawna w Limanowej, na której możesz polegać

Jesteśmy doświadczoną kancelarią prawną na Limanowszczyźnie, która od lat działa w branży i świadczy liczne usługi swoim Klientom. To właśnie u nas otrzymasz specjalistyczną konsultację oraz poradę na najwyższym poziomie. Jeśli borykasz się z problemami, które wymagają pomocy doświadczonego adwokata, radcy prawnego, skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją sytuację.

Pomoc prawna – Limanowa i okolice 

W naszej kancelarii spotykamy się z Klientami, którzy szukają pomocy i porady szczególnie w sprawach związanych z prawem rodzinnym, prawem pracy oraz prawem cywilnym. Wiele osób, w tym również przedsiębiorców, pojawia się w naszej kancelarii prawnej w Limanowej, poszukując pomocy z zakresu windykacji należności, prawa gospodarczego oraz prawa zamówień publicznych. Niezależnie od gałęzi prawnej nasza kancelaria na czele z adwokatem Grzegorzem Biernatem świadczy usługę udzielania porady czy konsultacji, a także często reprezentuje jednostkę przed sądem. 

Wysoki standard usług w kancelarii prawnej 

Jako kancelaria prawna mamy szerokie doświadczenie w branży i doskonale znamy się na rzeczy. Cechuje nas wysoki standard świadczonych usług, a zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Przykładamy wszelkich starań, aby każde nasze zlecenie realizować z maksymalnym zaangażowaniem i wsparciem dla Klienta. W ramach naszych usług świadczymy pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców, ale również osób fizycznych, które szukają rozwiązań wielu zawiłych regulacji prawnych. 

Szukam pomocy prawnej w Limanowej – prawnik, radca prawny, adwokat

Nasza siedziba mieści się w Limanowej, a swoją pomoc świadczymy na terenie okolicznych miejscowości, całego powiatu limanowskiego, a nawet województwa małopolskiego. Kompleksowo zajmujemy się sprawami związanymi z prawem pracy m.in. w kwestii bezpieczeństwa i higieny pracy. Pomagamy w zakresie prawa rodzinnego, rozwodów, podziału majątku, obsługi z zakresu windykacji, fuzji i przejęć, nieruchomości i inwestycji budowlanych, a także w tematyce ubezpieczeń i odszkodowań. Doskonale znamy się również na prawie ochrony środowiska, prawie farmaceutycznym czy prawie upadłościowym i naprawczym. Szeroki zakres naszych działań pozwala nam w pełni pomóc naszym Klientom w rozwiązaniu wielu ważnych i trudnych spraw. Jeśli szukasz kancelarii prawnej z doświadczeniem, to zapraszamy Cię do współpracy. W razie pytań możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej, a także poprzez wiadomość e-mail czy drogą telefoniczną. Jesteśmy dostępni dla Ciebie także w biurze w Limanowej, do zobaczenia! 

Kontakt z Radcą