Obsługa prawna na najwyższym poziomie

Jako doświadczona kancelaria na rynku doskonale znamy potrzeby naszych Klientów oraz problemy o różnorodnym podłożu. Nasza szeroka oferta pozwala na świadczenie usług pomocy prawnej m.in. z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa zamówień publicznych, a także windykacji należności. 

Przedstawiciel, negocjator, mediator – Limanowa i okolice 

Specjaliści z Kancelarii Radcy Prawnego Grzegorza Biernata to właściwe osoby na odpowiednim stanowisku. Tak dobrana obsada wykształconych i doświadczonych pracowników zapewnia świadczenie usług na najwyższym poziomie. Mecenas Grzegorz Biernat przykłada wszelkich starań, aby jego działania gwarantowały kompleksową obsługę i dawały Klientom poczucie bezpieczeństwa oraz oddania swoich spraw w odpowiednie ręce. 

Adwokat Grzegorz Biernat, czyli prawidłowa ochrona prawna dla Twojej firmy

Szukasz specjalisty, który zajmie się Twoim biznesem w kompleksowy sposób i będzie Cię godnie reprezentował? Skorzystaj z usług Kancelarii Radcy Prawnego Grzegorza Biernata. To właśnie u nas możesz być spokojny o swoją firmę i jej finanse. Świadczymy usługi z zakresu spraw korporacyjnych oraz transakcji handlowych. Pomoc tę niesiemy dla przedsiębiorców oraz spółek prawa handlowego. Ponadto zajmujemy się profesjonalną i kompleksową usługą z zakresu windykacji należności. Udzielamy porad prawnych w tematyce przygotowania prawidłowego obiegu dokumentów, prowadzimy negocjacje z dłużnikami, przygotowujemy pozwy, sporządzamy pisma procesowe w toku wszczętych postępowań, zastępujemy Klientów przed sądami oraz kompleksowo reprezentujemy ich w toku postępowania zabezpieczającego i egzekucyjnego. Wśród naszych usług nie mogliśmy pominąć profesjonalnej obsługi z zakresu prawa zamówień publicznych.

W tej dziedzinie nie pomagamy jedynie instytucjom zamawiającym, ale także wykonawcom. Prowadzimy szkolenia dla wykonawców z zakresu właściwego przygotowania oferty przetargowej oraz informujemy o problemach, na jakie można się natknąć, uczestnicząc w przetargach. Te i wiele innych wskazówek, informacji oraz porad przekazujemy wszystkim naszym Klientom bardzo szczegółowo, rzetelnie i terminowo. Jeśli masz pytania dotyczące działań naszej kancelarii, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w naszym biurze w Limanowej, a także zapraszamy do rozmowy telefonicznej oraz do kontaktu poprzez wiadomość e-mail. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania. 

Kontakt z Radcą