Porady prawne na najwyższym poziomie

Każdy, kto zgłasza się do kancelarii prawnej o pomoc, pragnie otrzymać fachową poradę lub specjalistyczną konsultację. Klienci najczęściej przybywają z problemami z zakresu prawa pracy, rodzinnego, cywilnego, gospodarczego, zamówień publicznych lub windykacji należności. W każdej z tych kwestii nasza kancelaria prawna staje na wysokości zadania i udziela niezbędnych porad, opinii czy konsultacji prawnych, a także często reprezentuje jednostkę przed sądem oraz organami administracji publicznej. 

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Biernata – Limanowa i okolice 

Siedziba naszej kancelarii mieści się w Limanowej i to właśnie tam zapraszamy Klientów na spotkania z naszymi specjalistami. Podążając za potrzebami Klientów oraz coraz to nowszymi trendami rynku wiele cennych porad czy konsultacji odbywa się również za pośrednictwem Internetu. Ta opcja doskonale sprawdza się podczas panującej pandemii i wszelkich wymogów z nią związanych, a także często wybierana jest przez osoby, które mieszkają poza obszarem Limanowej. 

Porada prawna na miarę Twoich potrzeb 

Od wielu lat staramy się świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie i nieustannie rozszerzać swoją ofertę. Specjalizujemy się w zagadnieniach dotyczących prawa zamówień publicznych, pomagając przy podejmowaniu czynności w ramach przygotowania danego zamówienia publicznego zarówno wykonawcom, jak i instytucjom zamawiającym. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową i profesjonalną obsługę z zakresu windykacji należności. Jako kancelaria prowadzimy negocjacje z dłużnikami, przygotowujemy pozwy, zastępujemy Klientów przed sądami, w imieniu i na rzecz dłużników negocjujemy umowy oraz kontrakty, a także wybieramy najbardziej opłacalne dla Ciebie rozwiązania. Prawo rodzinne to kolejna gałąź prawna, którą zajmuje się nasza kancelaria prawna z Limanowej. Udzielamy rzetelnej i fachowej pomocy w zakresie spraw o rozwód i separację, unieważnienie małżeństwa, spraw majątkowych między małżonkami, np. sądowe zniesienie wspólności, alimentów, władzy rodzicielskiej, a także spraw o pochodzenie dziecka, np. sądowe ustalenie ojcostwa.

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Biernata zajmuje się również obsługą Klientów z zakresu prawa cywilnego m.in. w sprawach o świadczenia z umów, o odszkodowania wynikające z deliktu, z zakresu prawa rzeczowego czy spadkowego. Kancelaria świadczy również usługi związane z pomocą prawną w zakresie spraw korporacyjnych i transakcji handlowych, które dotyczą kolejnej gałęzi prawnej, jaką jest prawo gospodarcze.  Ponadto kancelaria z Limanowej reprezentuje zarówno pracowników, jak i pracodawców w sprawach z zakresu prawa pracy. Jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu wyżej wymienionych kategorii, skontaktuj się z naszym biurem. Udzielimy Ci szczegółowych informacji oraz zaproponujemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie. Zapraszamy!

Kontakt z Radcą