Radca Prawny jakiego potrzebujesz

Od wielu lat specjalizujemy się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego oraz karnego. Świadczymy pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców, jak i dla osób fizycznych. Nasze działania dostosowujemy do potrzeb Klientów oraz rynku. 

Wieloletnie doświadczenie w branży 

Nasza kancelaria od wielu lat prężnie działa na rynku limanowskim. Swoją pomoc niesiemy zarówno mieszkańcom samej Limanowej, jak i wszystkich miejscowości powiatu limanowskiego, a także województwa małopolskiego. Oferujemy pomoc prawną w zakresie prawa zamówień publicznych, spraw korporacyjnych oraz transakcji handlowych. Przy współpracy z innymi kancelariami prowadzimy skuteczną windykację należności. Ponadto reprezentujemy pracowników, jak i pracodawców w sprawach z zakresu prawa pracy, a także świadczymy pomoc prawną w zakresie prawa rodzinnego, regulującego stosunki rodzinne. Od lat tworzymy naszą markę na limanowskim rynku i cieszymy się, że z roku na rok zyskujemy tak szerokie grono Odbiorców. 

Współpraca ze specjalistami

Nasza kancelaria prawna współpracuje ze specjalistami z prawa pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa karnego, prawa karnego skarbowego, prawa wykroczeń, prawa cywilnego, z zakresu BHP, prawa prywatnego, w szczególności prawa rzeczowego, zobowiązań, konsumenckiego, bankowego, autorskiego, handlowego oraz własności przemysłowej. Dlatego, jeśli szukasz pomocy adwokata, prawnika lub radcy prawnego u nas z pewnością otrzymasz niezawodne wsparcie, poradę oraz fachową usługę. Na naszym koncie posiadamy setki przeprowadzonych spraw, analiz oraz mediacji, które oparte są na rzetelnej wiedzy oraz umiejętnościach. 

Dobry prawnik, adwokat Limanowa 

Nasza siedziba mieści się w województwie małopolskim, w Limanowej 34-600 na ul. Józefa Marka 9, lok. 7. Jesteśmy otwarci na pomoc w naszej siedzibie, ale również poprzez wiadomość SMS, e-mail oraz rozmowę telefoniczną. Porad, jak i konsultacji prawych udzielamy także za pośrednictwem Internetu, a ponadto reprezentujemy naszych Klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą! 

Kontakt z Radcą