Usługi prawne – kancelaria prawna Grzegorza Biernata

Kancelaria prawna odgrywa w obecnych czasach znaczącą i potrzebną rolę. Wiele osób zgłasza się, ponieważ sami nie potrafią rozwiązać wielu problemów związanych z rozwodem, podziałem majątku, alimentami czy zagadnieniami z prawa cywilnego. Wiemy, że usługi prawne są niezbędne, dlatego chętnie służymy naszym Klientom i przykładamy wszelkich starań, aby czuli się oni przy tym komfortowo i spokojnie. Nie oceniamy żadnych z zaistniałych sytuacji, a jedyne co mamy na celu to pomóc wszystkim osobom, które zgłosiły się do naszej kancelarii. 

Wysoki standard obsługi – kompetencje mecenasa i wzbudzanie zaufania u Klientów

Mecenas Grzegorz Biernat to wspaniały fachowiec w swojej branży, który z wielkim dystansem, dyskrecją oraz ogromną wiedzą zajmuje się wieloma gałęziami prawa. Wieloletnie doświadczenie oraz wykształcenie pozwalają mu wspierać swoim Klientom w sprawach z zakresu prawa zamówień publicznych, pomagając zarówno wykonawcom, jak i samym instytucjom zamawiającym w podejmowaniu czynności w ramach przygotowania zamówienia publicznego, a także sporządzaniu pism, wyjaśnień czy oświadczeń. Mecenas Biernat przy współpracy z innymi kancelariami prowadzi wysoce skuteczną windykację należności, a także świadczy porady prawne np. w kwestii przygotowania właściwego obiegu dokumentów. Radca prawny z Limanowej specjalizuje się również w prawie rodzinnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie cywilnym. Każda z poszczególnych gałęzi prawnych wymaga indywidualnego zakresu działań, który adwokat Grzegorz Biernat doskonale realizuje na najwyższym poziomie. 

Radca prawny Limanowa – kancelaria prawna na miarę Twoich potrzeb 

Jeśli szukasz wykwalifikowanego mecenasa, który oferuje profesjonalne usługi na terenie Limanowej oraz okolic, skontaktuj się z nami. Wśród Klientów w naszym biurze w Limanowej znajdują się osoby nie tylko z samego miasta czy z gminy Limanowa, ale także z Rabki – Zdrój, Gdowa, Wieliczki czy Nowego Sącza. Jesteśmy otwarci na pomoc oraz udzielenie odpowiedzi na nurtujące Was pytania zarówno poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej, jak i poprzez wiadomość e-mail, drogą telefoniczną czy w czasie bezpośredniego kontaktu w naszym punkcie na ul. Józefa Marka 9, lok. 7 w Limanowej. Zapraszamy serdecznie!

Kontakt z Radcą