Trudne sprawy, spory, mediacje? Wybierz odpowiednią kancelarię!

Trudne sprawy, spory, mediacje? Wybierz odpowiednią kancelarię!

Trudne sprawy, spory, mediacje? Wybierz odpowiednią kancelarię!

W wielu przypadkach związanych ze sporami dwie strony nie są w stanie dojść do konsensusu, a do rozwiązania problemu musi wkroczyć osoba kompetentna, która swoim doświadczeniem i wykształceniem będzie w stanie temu zaradzić. Podobnie jest w przypadku mediacji, które wbrew pozorom wcale nie są tak oczywiste w większości przypadków i tutaj również niezbędna okazuje się pomoc specjalisty. 

Kancelaria z Limanowej – nie tylko pomoc przy rozwiązywaniu konfliktów 

Mecenas Grzegorz Biernat to właściciel Kancelarii Radcy Prawnego w Limanowej, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w branży może dzielić się z Klientami swoją specjalistyczną wiedzą oraz poradą i reprezentować ich w wielu przypadkach przed sądem. Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Biernata to miejsce, w którym każda osoba poszukująca wsparcia adwokata, mecenasa lub radcy prawnego znajdzie go i otrzyma adekwatną do sytuacji pomoc. Kancelaria z Limanowej podejmuje się rozwiązywania spraw związanych z prawem rodzinnym, prawem pracy oraz prawem cywilnym. Wielu Klientów, w tym także przedsiębiorców, kontaktuje się z kancelarią, szukając pomocy z zakresu windykacji należności. Dla właścicieli firm świadczymy również usługi związane z prawem gospodarczym oraz prawem zamówień publicznych. Każda z tych gałęzi prawa dotyczy różnych zakresów, jednak w naszej kancelarii chętnie rozwiążemy każdy problem, z którym nasi Klienci muszą się zmagać. Udzielamy pomocy na najwyższym poziomie, zajmując się daną sprawą od początku do końca. W wielu przypadkach udzielamy również konsultacji, które mają za zadanie wyjaśnić panujący problem oraz przedstawić możliwość jego rozwiązania. 

Mecenas Grzegorz Biernat, czyli właściwa osoba na właściwym miejscu 

Główny Radca Prawny naszej kancelarii skupia szczególną uwagę na jakości usług oraz niesamowitym profesjonalizmie. Kancelaria wyróżnia się wysokim standardem świadczonych usług, z poszanowaniem wszelkich Klientów i z pełnym zrozumieniem dla różnorodnych sytuacji, z którymi nasi Odbiorcy pojawiają się u nas. Jeśli masz pytania dotyczące skorzystania z usług Kancelarii Radcy Prawnego Grzegorza Biernata, skontaktuj się z nami poprzez wiadomość e-mail, rozmowę telefoniczną lub umów się na osobiste spotkanie w naszym punkcie na ul. Józefa Marka 9, lok. 7 w Limanowej. Nasi specjaliści chętnie udzielą kompleksowych odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Zapraszamy! 

Kontakt z Radcą

Spory, negocjacje, mediacje – czy potrzebujesz przedstawiciela?

Spory, negocjacje, mediacje – czy potrzebujesz przedstawiciela?

Nasza kancelaria świadczy szeroki zakres usług związany m.in. z prawem pracy, prawem gospodarczym, prawem zamówień publicznych, prawem cywilnym, prawem rodzinnym czy windykacją zamówień publicznych. Nasza oferta dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb i preferencji Klientów, dlatego jesteśmy elastyczni i chętni na pomoc w wielu codziennych sprawach, jak np. spory, negocjacje czy mediacje. 

Radca prawny jako przedstawiciel na wielu płaszczyznach 

W życiu codziennym często dochodzi do licznych sporów, negocjacji czy mediacji. Radca prawny Grzegorz Biernat jest w stanie reprezentować swoich Klientów na wielu obszarach. Może spełniać on funkcję mediatora w sporach, a więc jako osoba trzecia pomóc stronom we wzajemnej komunikacji, dyskusji oraz osiągnięciu wspólnego konsensusu. Radca prawny z Limanowej doskonale sprawdzi się także w roli przedstawiciela firmy czy danej jednostki podczas zawierania umów lub kontraktów. Niektóre zadania bardzo często związane są także z przeprowadzaniem negocjacji o różnorodnym podłożu. Posiadamy doświadczenie w osiąganiu porozumień pomiędzy dwoma stronami, których interesy i sprawy biznesowe wymagały zgodności i kompromisu. 

Radca prawny – Limanowa i okolice 

Kancelaria Prawna Grzegorza Biernata w Limanowej to miejsce, w którym Klient jest najważniejszy, a każda sprawa, z którą się do nas zgłasza, zostaje rozwiązana w należyty sposób. Udzielamy porad oraz konsultacji prawnych zarówno w naszej siedzibie w Limanowej, jak i również za pośrednictwem Internetu, co w obecnych czasach jest niezwykle istotne. Jako kancelaria reprezentujemy swoich Klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba. 

Współpraca z kancelarią prawną w Limanowej 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą kancelarią zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość e-mail, rozmowę telefoniczną lub osobiście do siedziby naszej kancelarii w Limanowej na ul. Józefa Marka 9, lok. 7. Nasi pracownicy z chęcią i zaangażowaniem pomogą każdemu, kto będzie potrzebował uzyskać informacji lub będzie chciał umówić się na spotkanie czy konsultację. Zapraszamy! 

Kontakt z Radcą