Fuzje i przejęcia, prawo handlowe

Fuzje, przejęcia, negocjacje – jesteśmy do dyspozycji

Wspieramy procesy konsolidacyjne i reorganizacyjne, łączymy, dzielimy i przekształcamy przedsiębiorstwa. Sporządzamy umowy zbycia udziałów i akcji spółek handlowych dbając o każdy szczegół transakcji, biorąc pod uwagę zagadnienia podatkowe oraz szczegółową analizę due diligence spółki. Uczestniczymy na każdym etapie procesów, wspierając negocjacje, przygotowując projekty umów prowadzimy sprawę od początku do końca, także zapewniając obsługę prawną po zamknięciu procesu transakcyjnego.

Jesteśmy z Wami, od negocjacji do sporządzenia ostatecznego projektu, na każdym etapie. Rozumiemy niuanse języka prawnego i stosuje je na swoją korzyść, bez względu, czy są to umowy gospodarcze, umowy o pracę, umowy kredytowe, umowy leasingowe czy inne umowy cywilnoprawne.

Ograniczamy odpowiedzialność naszych klientów do granic możliwości, a także dbamy o każdy zapis umowy. Nasi prawnicy posiadają wiedzę i doświadczenie, aby pomóc sfinalizować transakcje, diagnozując właściwie wszelkie potencjalne problemy. Tworzymy długotrwałe relacje z naszymi klientami, doradzając im w ważnych decyzjach prawnych w zakresie.

Skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc.

Kontakt z Radcą