Trudne sprawy, spory, mediacje? Wybierz odpowiednią kancelarię!

Trudne sprawy, spory, mediacje? Wybierz odpowiednią kancelarię!

Trudne sprawy, spory, mediacje? Wybierz odpowiednią kancelarię!

W wielu przypadkach związanych ze sporami dwie strony nie są w stanie dojść do konsensusu, a do rozwiązania problemu musi wkroczyć osoba kompetentna, która swoim doświadczeniem i wykształceniem będzie w stanie temu zaradzić. Podobnie jest w przypadku mediacji, które wbrew pozorom wcale nie są tak oczywiste w większości przypadków i tutaj również niezbędna okazuje się pomoc specjalisty. 

Kancelaria z Limanowej – nie tylko pomoc przy rozwiązywaniu konfliktów 

Mecenas Grzegorz Biernat to właściciel Kancelarii Radcy Prawnego w Limanowej, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w branży może dzielić się z Klientami swoją specjalistyczną wiedzą oraz poradą i reprezentować ich w wielu przypadkach przed sądem. Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Biernata to miejsce, w którym każda osoba poszukująca wsparcia adwokata, mecenasa lub radcy prawnego znajdzie go i otrzyma adekwatną do sytuacji pomoc. Kancelaria z Limanowej podejmuje się rozwiązywania spraw związanych z prawem rodzinnym, prawem pracy oraz prawem cywilnym. Wielu Klientów, w tym także przedsiębiorców, kontaktuje się z kancelarią, szukając pomocy z zakresu windykacji należności. Dla właścicieli firm świadczymy również usługi związane z prawem gospodarczym oraz prawem zamówień publicznych. Każda z tych gałęzi prawa dotyczy różnych zakresów, jednak w naszej kancelarii chętnie rozwiążemy każdy problem, z którym nasi Klienci muszą się zmagać. Udzielamy pomocy na najwyższym poziomie, zajmując się daną sprawą od początku do końca. W wielu przypadkach udzielamy również konsultacji, które mają za zadanie wyjaśnić panujący problem oraz przedstawić możliwość jego rozwiązania. 

Mecenas Grzegorz Biernat, czyli właściwa osoba na właściwym miejscu 

Główny Radca Prawny naszej kancelarii skupia szczególną uwagę na jakości usług oraz niesamowitym profesjonalizmie. Kancelaria wyróżnia się wysokim standardem świadczonych usług, z poszanowaniem wszelkich Klientów i z pełnym zrozumieniem dla różnorodnych sytuacji, z którymi nasi Odbiorcy pojawiają się u nas. Jeśli masz pytania dotyczące skorzystania z usług Kancelarii Radcy Prawnego Grzegorza Biernata, skontaktuj się z nami poprzez wiadomość e-mail, rozmowę telefoniczną lub umów się na osobiste spotkanie w naszym punkcie na ul. Józefa Marka 9, lok. 7 w Limanowej. Nasi specjaliści chętnie udzielą kompleksowych odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Zapraszamy! 

Kontakt z Radcą